A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Samanta - My Heart's Song


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/06/2019

2019-06-22T12:00:09

Muzika:

Samanta Karavella

Video Produksioni:

MAX Production

Muzika & Produksioni:

Big Deal Records


Don't know where I'm running
Why I'd always stand up running to you
Back to you
And I know the storm is coming
But this time I won't be coming with you
With you

Can't breathe until you free me
And I need you, believe me
We were so strong, but now you're gone
Baby, and now when you see me
in your dreams
Do you hear me call?
This is my heart's song

Won't you stay a little longer
Just a little longer with me
here with me
I thought I was getting stronger
I'm not getting stronger
Don't leave, please...

Can't breathe until you free me
And I need you, believe me
We were so strong, but now you're gone
Baby, and now when you see me
in your dreams
Do you hear me call?
This is my heart's song

When our worlds collided
The stars are not here
I don't know who I'be without you
There's no me without you
But I left the fighting
I'm tryin’ to find it
I don't know who I'be without you
There's no me without you

Baby can't you see
You're all that I need
Nights just felt so lonely, lonely, lonely
Baby can't you see
That I am incomplete
Don't you hear it call
my heart's song

Kartolina (2)

2019-06-24 11:14:53
Can't breathe
Until you free me
And I need you
Beleive me
We were so strong
But now you're gone
2019-06-22 16:06:13
When you see me
in your dreams
Do you hear me call?
This is my heart's song

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019