Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Mama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12

A qan, ti ndonjehere
Kur ske pranvere
Hey papa
Mos e prek mos sha
Si ajo nuk ka

Ja ndave ti gjithe jeten
Ja grise zemren
Po ti, po ti, hey ti
Si na le vetem
Jo sdua te ngjaj
Por ngjak te mbaj

E tash te gjalle te qaj
E tash te gjalle te qaj

Ajo qe me rriti
Asnjeher s'bertiti
Ajo ty ta fali e te priti vit pas viti
Me ke ber te qaj
Me lotet saj
Ajo nuk e priti vetem heshti vit pas viti

Ma le ti nenen vetem
E puthje tjetren
Po ti po ti
Hey ti
Çfare ke ne zemer
Jo s'dua te ngjaj
Po n'gjak te mbaj
e tash te gjall te qaj
e tash te gjalle te qaj
Samanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Muzika: Samanta Karavella
Teksti: Rozana Radi
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: BledBeats
Acting: Sara Qamili & Bekim Shllaku
Mix & Master: Nabbo
Image Maker: Miranda DupiSamanta - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0