TEKSTESHQIP

Samanta Karavella
Buzeqeshje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzeqeshje" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzikën e këngës e kompozoi Valentin Veizi, ndërsa tekstin e kreu Arben Duka.