TEKSTESHQIP

Sant, Marly & Nasto
Tripleta
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tripleta" kënduar nga Sant, Marly & Nasto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar në bashkëpunim nga Sant & Marly, ndërsa arranzhimin dhe produksionin e krijoi Nasto.