Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - S'ki Ven (Remake) (Feat. Deyzoh)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se ne zemren tem ski vend
jojo nuk ki vend ti mo
problem, goxha problem me je bo
Kujto, emrin tem tash ti harro
Edhe ne tel jo mos me thirr mo

A te kujtohet kur te kam pikturu
A te kujtohet sa te kam dasht
Dhe pse ste kam tregu
Une pa ty ket jete
Smuna jo me jetu
Hala njejt syte e tu
Muj me vizatu

So mo njejt
Dora qe mka prek
Qe mka dasht perjet
Ma mire dek
Se pa ty me mbet
Njejt sikur ne ferr
Nina bosh
Pa ty krejt eshte terr
Si lule em therr
Sjam i plot
Gjysme em ka lon
Ka ik njejt si er

Tash problemi jem so mo i joti
Ca me bo dashni e ka shkru Zoti
Sikur shi ty po te pikon loti
Tash u bo vone per ne u kry moti...Nuk kemi video për këtë këngë.


Savanna
Featuring: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2022
Video Produksioni: Imagine Films
Original Song: Ayaz Erdogan - Hep Mi Ben
Produced By; Cem Başaran AksanSavanna - S'ki Ven (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ki Ven (Remake)".
3. Video është e këngës "S'ki Ven (Remake)", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0