Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sead Muqa - Tre Pejont (Feat. Dani & Besnik Qaka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

(Besniku):
Ishim jasht diku
Sejit i ra ndërmend
Pse spe bojm ka ni send me Danin na te tre
Jemi ekip perfekt, kombinim i trent Dani un e ti, Seji me klarinet.

(Dani):
More besnik m'ke mbyt e shkoi rakija
Për respekt jeni t2 Seji edhe ti
O për një kangë s'mjafton vetëm miqësia,
Ku jon teksti e melodiaaaa.

(Besniku & Dani):
Ku e lamë e ku na mbeti,
Ku na mbeti muhabeti
aty ku na mungon teksti bjeri Seji klarinetit.


Ky tekst u dërgua nga Pazhu`nea

Sead Muqa - Tre Pejont
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tre Pejont".
3. Video është e këngës "Tre Pejont", por nuk këndohet nga Sead Muqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):


Komente 0