Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Mashalla Mashalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mashallah mashallah
Ty te dojna na
Je ma mira e dynjas
Dushmant don mej plas

Tka fal zoti bukuri
Mashallah dut met than ty
Kush nuk thot ty mashallah
Kur hajr vetiti ska me pa

Luj ti luj ti per inat
Se dushmant po don mej plas
Lum ty zoti qe tka fal
Krejtve na ke len.pa fjal

Mashalla mashallah
Ty te dojna na
Je ma e mira e dunjas
Dushmant don mej plas
Sedat Rama
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2022
Muzika: Lili Rama
Teksti: Faik Rama


Sedat Rama - Mashalla Mashalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashalla Mashalla".
3. Video është e këngës "Mashalla Mashalla", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:


Komente 0