Sefë Duraj

Sefe Duraj, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Je Perfekte”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-08-2012]
Ka shumë shikime kënga më e re ardhur në këtë verë të nxehtë nga këngëtari i njohur Sefë Duraj. Ajo quhet "Je perfekte", por që edhe kënga ështe e tillë, madje edhe klipi mjaft i bukur, realizuar me një ide interesante nga produksioni "Max Production".

Teksti është shkruar nga Arsim Bunjaku muzika nga Rrahman Kryeziu dhe orkestrim nga Ardian Kastrati dhe me një styling të bukur nga Joni Peci.

Sefë Duraj ka kapur edhe këtë verë me këtë këngë ritmin dhe tregun, pasi kënga shumë shpejt është bërë një hit i momentit në muzikën argëtuese shqiptare.
 (Albavipnews)

Sefe Duraj, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Je Perfekte”

  Sefe Duraj - Je Perfekte [Teksti dhe Klipi]

Komente 1