Sefë Duraj

Sefë Duraj Dhe Ryva Kajtazi Publikojnë Klipin “M’thuaj Po”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-12-2013]
Sefë Duraj dhe Ryva Kajtazi sapo publikuan në orën 18.00 videoklipin e ri, “M’thuaj Po”.

Kënga është e zhanrit pop me përzierje të pop folk. Videoklipi i kësaj kënge është punuar nga ASHA. Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati, ndërsa tekstin e ka shkruar Arsim Bunjaku.
 (Telegrafi)

Sefë Duraj Dhe Ryva Kajtazi Publikojnë Klipin “M’thuaj Po”

  Sefe Duraj & Ryva Kajtazi - Me Thuaj Po [Teksti dhe Klipi]

Komente 0