TEKSTESHQIP

Sefë Duraj & Merita Latifi
Rrushe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrushe" kënduar nga Sefë Duraj & Merita Latifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor lansohet para audiencës i kompletuar nga ana vizuale edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 18 Tetor 2019. Për këngën janë kujdesur së bashku në studio Ermal Krasniqi & Besim Bunjaku.