A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Seldi & Keisi - S'ka Dashni


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T22:03:43

See Also

Keisi Medini

Music:

Alsked Rrenja

Lyrics:

Keisi Medini

Lyrics:

Seldi Qalliu

Video Production:

XL FilmsSorry, this song lyrics is not yet available "S'ka Dashni" sung by Seldi & Keisi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "S'ka Dashni".
The music video from Seldi & Keisi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Dani. We wish that's the lyrics you are looking for:

[REF. x2:]
Mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ah ta dije sa te dua
pa ty zemra ndihet bosh
a e di cka vret per mua
edhe lotet me kan lodh

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e di

[DANI:]
ike shpejt pa e kuptu
sikur shiu ntok kur bjen
endrrat që i pat me mu
dalngadal koha i tret

[YLLI:]
si jeton kur jemi larg
se une jetoj nje gjysem jete
lumturine e ndanim bashke
e tash vec dhimbja mka mbeet

[REF. x2:]
mes nesh ska ma dashni ska ma dashni
ti fala ndjenjat pa kufi ska ma dashni
sa te doja vec ky shpirt e dimore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019