Më mbaj mend (për 1 muaj)

SemiAutomatik - Ftoft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Verse 1

Please GOD ki mshire, me sene t’kqija po nina mire
Spo di qysh po kom hala ftyre, tu pase pun me kta t’paftyre
Spo di kush jom mo, ku jom, tu e kqyre veten en psqyre
Un pe maj real, po spo shoh real, amo mas shihet, del dill
Diamant midis lloqi, ma bre mos luj koqe,
Ti ki vargje me borgje, un shkruj vargje en blloqe,
Semi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/05/2021
Teksti: Semi
Orkestrimi: Semi
Mix & Master: K-Master
Produksioni: PintSemiAutomatik - Ftoft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ftoft".
3. Video është e këngës "Ftoft", por nuk këndohet nga SemiAutomatik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Semi:


Komente 0