TEKSTESHQIP

SemiAutomatik
My B Your G
Lyrics

Zemer kishem mujt me kon hala qift
Po ti spe qel telefonin
E pse po bohesh kaq shum bi**h
Un veq skom pas koh pse pe bon nomin
Se smuna me ti kthy mesazhet sa her don ti
Hajt se t thirri masnej me kamer
E kur po dalim mas gjys ore po thu qom nshpi
Ti edin qe veq per ty menoj edhe kur jom me tjer
Po ti spom beson
Ose nashta vet spo don
Ose me qellim e bon veq me kqyr qa thom
Ose po xhelozon
Jom shum gips me menu fell
Hajt? Kallxom
Je bo lazdrajk
Mos i dredho ti fjalt
As mos ja nis me kajt
Se dyt e dim qe sot perlahem neser iqum
Apet mesum bashk

[REF.:]
Her me diell her me shi
Qashtu o dita me ty
Her tu kesh e lot nsy
Po ti je my bi**h and I’m your G

Sot mos ja nis
Jom ndisponim t mir
Baby please mos ma prish
Qa ma ke bo tash at ftyr
E kush ti mushi vesht tash
Kurgjo sbona as sen s thash
Boll bi**ha i ki qato shoqe
Sorry
Duna me ta bo rrafsh
E mos em merr me tmir kur bona i keq
Ti vet nuk e din qa don ku met marr une vesh
Diten stres e naten seks
E din qe smun pa mu
uje je per peshk
Sillu pshtjellu ti vjen te une apet
E pshtjelle sille maje timin kqyrum nsy
+ - une ti spoj po qet
Ti je my bi**h and I’m your G

[REF.:]
Her me diell her me shi
Qashtu o dita me ty
Her tu kesh e lot nsy
Po ti je my bi**h and I’m your G

DËRGOI:
INFO
Teksti dhe orkestrimi u përgatit nga Semi, teksa producentët audio të këngës janë PINT.