TEKSTESHQIP

Semi Jaupaj
Autostrade
Lyrics

Sa per mu n'autostrade n'vija t'plota tejkalo
Sa per mu dil cdo t'premte eskalo
Sa per mu fluturo, n'krevat te ajo atero
Sa per mu nisja me to jeto

ref
se nuk ma nin mo nuk ma nuk ma nin
e kur sta nin ty mu ca ka me ma ni
eeeej
se nuk ma nin mo nuk ma nuk ma nin
e kur sta nin ty mu ca ka me ma ni
eeeejj

E ti fshije, cdo fotografi me mu
hajd fshije,gjithcka qe kena kalu
hajd fshiji krejt se e kena meritu
Dyt e perdorem njoni tjtr dikon tjeter me harru

Gabon,nese thu qe ti mke lon
gabon, nese thu qe te kam dashte gabon
nese najher mkujton
gabon gabon gabon
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj ky krijim muzikor bëhet i disponueshëm tek fansat i ilustruar nga sfera vizuale me videoklip, për video produksionin e të cilit është kujdesur Imagine Films. Videoklipi u publikua me datë 25 Maj 2023. Melodinë dhe tekstin e punoi Yll Limani, teksa për produksionin audio është kujdesur në studio Fatjon Miftari.
Renditja:
Top 200