Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio & Olidena - Ajer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  65

[Sergio:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj un per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

Un sa te doja pa mas
Duke ditur nuk ka kthim pas
U luta te me duash dhe ti
Se je ti mbi çdo dashuriii

[Sergio:]
I'm gonna feel you
Deri ne fund te jetes time
Kom me t'dasht ty
You know
Zemren ta fali
E mos meno se t'harroj
Ndonjeher ty... Une jo...

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

Ndjenjen me te bukur ne bot
Ma dhurove e ndiej dhe sot
Jeta ime ai shikim
Prekja jote mbeti sherim

[Sergio:]
I'm gonna feel you
Deri ne fund te jetes time
Kom me t'dasht ty
You know
Zemren ta fali
E mos mendo se t'harroj
Ndonjeher ty... Une jo...

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr une nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Pak nga ti do me mjaftonte

[Ref. Te dy:]
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr une nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)
Mjafton te marr un nga fryma jote
S'kam nevoj une per ajer (per ajer)

[Olidena:]
Vetem kaq do me mjaftonte


Ky tekst u dërgua nga Soni JanuziSergio & Olidena
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2016
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Alfred Sula
Video Produksioni: Visual Mind


Sergio & Olidena - Ajer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajer".
3. Video është e këngës "Ajer", por nuk këndohet nga Sergio & Olidena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

21
15
18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sergio:


Komente 1