A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Sergio - Per Inati


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  59

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

22/06/2018

2018-06-22T14:55:19

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Blazer

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Zzap

Video Produksioni:

Entermedia


Me asnjo ske mu ni ti ma mir se me mu
I know it ti hala zemren e ke ktu
Vec per ty kom mendu no matter what I do
Hala ti jo me nje fjale sma thu

Ref:
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati

Sdu me t'lon kur mendoj sa jam dhon me t'dasht
Pergjigjen e ke ti shihem mren jo jasht
N'mendjen tem vozit kur un jam merzit
Vete e ke n'dor boni mir ti llogarite

Ref:
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati

Asnjiher, asnjiher nuk do ta nali ndjenjen tem,
kur nuk t'kom per ty me merr malli
Ani Ani bonu gati
Se po vij me t'marr apet
Ani Ani bonu gati
Bon gabim nese nuk vjen

Ref:
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
Mos ma bo per inati


Ky tekst u dërgua nga Elidona ShabaniKartolina (4)

2019-08-03 14:03:58
Asnjiher nuk do ta nali
ndjenjën tem
Kur nuk t'kom,
për ty më merr malli
2018-08-06 23:14:57
Mos ma bo per inati
Ke mu bo pishman ti
2018-06-30 22:33:38
Ani Ani bohu gati
Se po vij me tmarr
apet Ani Ani bohu gati
bon gabim nese nuk vjen
U krijua nga eriongjoka27 2018-06-29 15:17:23
N'mendjen tem vozit kur un jam
merzit
Vete e ke n'dor boni mir ti
llogarit'

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019