Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow - Underground (Feat. Mali-G, No 1 & AK)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kobra No Coment
M'bon me hy n'Mikrofon
Me t'dhi n'Profesion
Me qit n'dit BEAT
Ky tip sta perton
O.T.R Prezanton
Kerkon tjeter zdon
Ne kerkush sna SFIDON
N'fush ton s'EKZISTON
KUNDERSHTAR
Gati per venin e par'
Kerkush si plotson KUSHTET
Sikur O.T.R kta
Tjert nuk kan SHANCA
50 % Ja FALLCA
50 % Jan RRENCA
Ju vjen Era DISTANCA
INFEKTIM a Rrepi im
Pa ne ska ndryshim
Tjert t'njejt pa dallim
Se
Dikush bohet GANGSTA
Dikush bohet VRASTA
Se qu pa per kto kta tipa
Por si ne NUK PASKA
Gishtat nalt
Nqoft se nihesh O.T.R
Ja shof SHKELQIMIN n'sy
Kush esht' akoma O.T.R
Nihu O.T.R vlla
Si O.T.R ska
Lind EDHE VDIS
ME KUROR PERMBI SHPATLLA

HaHaHaH
Hey
Little SHADOW
Ia kalojm radhen MALI --G
Fuck a MAN !

Boj sikur di dicka
Qohem n'pik t'mjesit
Pe vej kapelen
E po bohena Rrepera
FUCK YOU !
Nuk bohesh Rreper qashtu
Boj BISNES me Rrepera si ju
I blej me 2 mij lek Rreperat si ju

Ua Ua
m.. m..
MALI --G

Une FLAS qa BOJ'
Edhe BOJ' qa FLAS
Per kta Rrepera
Kta PEDERA
Une jom AS
Per kta Rrepera
Kta PEDERA
Une Kom KLAS
Une Flas qa BOJ'
Edhe BOJ' qa FLAS
Se u myten tu na RREJT Bre
Ta thefsha n'fyt
Jo kta NUK VLEJN Bre
Ta thefsha n'fyt
Se
N'fyt ua thej
Une si lej
Rrepera si ju I blej
Me 2 mij lek ti blej 5 cop
Me 5 mij lek ti shes n'Europ
GANGSTERRA... RREPERA... PEDERA
Shpejt po bikan n'grope n'grope
Aiiiii !
Po BIKAN N'GROP
Se
Ti m'sheh mu thu
MARSHALLAH
Un t'shof ty them
ISHALLAH
Ku Ku me ty qa u BA'
Jam shum NALT s'munesh me m'pa
Ske kurr qysh per me hap syt
Cdo dit Cdo dit jan tu m'myt
ZOTI na I cik
Jau qo n'kryt
O.T & R kejt ju ZHYT
Aiii !

Gishtn' e mest' per
POLICI'
Gishtn' e mest' per
INAT --G
Gishtn' e mest' per
Thashethemet qe nxjerrin
GAZETARIT
Gishtn' e mesit dhe per
TY
O.T.R you wanna be !
Gishtn' e mest' per
Kejt ata qe mrena zemres
S'KAN DASHNI
Jom n'rrezik
Rrezik komunitet
Esht fjala O.T.R- it
Kur ta shojna per rrug
T'VRET
T'jap RESPEKT
Mos ma merr mu me DOPSI
Noshta sillna mir me ty
Po zdo me thon se s'muj me t'QI
E ke GABIM
Nese vjen per KERCENIM
Ska shpetim
Shum mir e din
Se O.T.R bo Shtet Rrethim
Se per VLLAZNIN
Komplet venin kisha DJEG
Dorezat dhe Silencion
T'kisha shpu n'pluma tu fjet
T'lo pa jet
Kari ki kujdes ku shkel
Nuk esht' pytje per arritje
Se me ne ti kurr sja del
Kena BES
Edhe STILIN e PAPAM
Jena ZANI cdo SHQIPTARI
Naper BOT' Kudo qe jan

Sani I Par
T'mson se si me mu meu marr
Jetoj me 1 ven
Ku po lakoj qdo fjal
Seni I Dyt
Fjalt qe rren ti PYyT
O tu kacafyt per rrena
Dhe me rrena t'kqyr me t'myt
Seni I Tret
QIU !
Se jena t'vertet
Fjalt qe smujn me VDEK
Kur e ni n'zemer qa flet
AK ose SHADOW
NO 1 o MALI --G
Nuk ka renci se kush
Per njoni -- tjetrin jena 1
UNDERGROUND
As1 tjeter
Skam veq n'zemer
LAPS e LETER
Tjert kan hup
Ato ku meten
Do po NGUTEN me ec vetem
JENA MBRETER
Tjeter ska
Neper rrug
MBRETNOJM HALA
KOSOV -- SHQIPNI
Kufi ska
Kejt qa fol
Je tu e pa
...............


Ky tekst u dërgua nga Kobra No ComentShadow
Featuring: AK & Mali G
Publikimi: 27/07/2013


Shadow - Underground
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Underground".
3. Video është e këngës "Underground", por nuk këndohet nga Shadow.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shadow:


Komente 0