A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dj Blunt - Miss U  (Feat. Real 1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2009

2009-07-13T22:45:59

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '09"


Miss u Miss u Miss u

Ref: na ma mir e kena mu kon vet
po une ty du met harru
na ma mir e kena mu Kon vet
Po une ty S´muj met Harru 2x

hej uuu ke qitt off beaT hey
uuu naper rrug
kurr na sheh n´rruges kur na sheff
naa jena per me ta lon tyy pik n´rrobaa vi heyy

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Ref: naa ma mir e kenaa mu konn vett
po unee ty duu met harru
na ma mir e kenaa mu Konn vett
Poo unee tyy S´mujj mett Harruu 2x

uuu Se ti sje ma me mu se nukk je mo me muu
hej uu Se nuk je zavndsimm meniher

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Ref: naa ma mir e kenaa mu konn vett
po unee ty duu met harru
na ma mir e kenaa mu Konn vett
Poo unee tyy S´mujj mett Harruu 2x

Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl
Aaa miss u girl Aaa miss u girl Aaa miss u girl

Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U
Miss u , Miss U , Miss U , Miss u , Miss U , Miss U

Dj Blunt
Real 1
Iliross
E P J R wouuuuu .


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019