A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shaolin Gang - Suu Wuup


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2019

2019-08-09T18:00:00

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Më Shumë Nga

Real 1


[Teksti i "Suu Wuup"]

[REF.:]
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet

Ay, ay po t'doket leht ah
Jo që s'dokna vet po krejt po dojn me ksi me nejt (Yeah yeah)
Ay, ay dhipi bërtet në shtrat
Nashta se ke dit po qa me bo shum po ka qejf (Yeah)
Kqyri djemt e arit mki tu ball I'm gettin' money
Nëse s'je tu fol për moolah sinqerisht you soundin' funny
S'ka me lan kurr me m'thirr babi
S'ka me lan kërkun me shku jo
Nëse najher e rren babin, dije që e ki te un
Qaja ron o plumb materiali krejt o ujë (Splash yeah)
Nëse m'sheh najhere n'rrug mun me crejt jam tu piku
Tululu o malli (Huh), Fuck qka ki kërku (Yeah)
Ti hala po kon beb, ama kep sjon tu qiru (Yeah)

[REF.:]
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet

Na jen always winnin' (Winnin'), kta i fshijtën durt
Na jem always smokin' sippin' ama lujm sigurtë
Ti je always bi**hin' (Bitchin'), ti je dhip jo burrë
Po thu që shi po bika, ama une kesh t'ju pshurr
Suuu Wuup hop in the coupe pa rezistu
Shaaa Shaaolin kqyri paret n'ajr tu fluturu
Gjithë na sheh me tortë n'dorë, po ditlindjet s'i festojmë
Fmija s'bon me pa kët spot, se po tutem dojn m'ju ftoft (Ice)

[REF.:]
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet
Sa i njeha lekt tash po shkoj me flejt
Për mu qu prap e prej s'pari krejt mi njeh apet
Tesha bleva tjera t'njejtat sdu mi vesh nah
Dollapi sa ni kerr i shtrenjt ama prap po du apet


Ky tekst u dërgua nga Deni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019