Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaolin Gang - Andrra Purple

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andrra Purple".
3. Video është e këngës "Andrra Purple", por nuk këndohet nga Shaolin Gang.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaolin Gang - Andrra Purple  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Tululu 2"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Më Shumë Nga

Real 1

11/10/2019

2019-10-11T17:00:04+00:00Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha

Verse:
Hajde shake that ass
N’ty e gjuj ni check
Hajde thirre shoqen
Boni bashk lek
Une t’qoj n’kolexh
Ti veq shake that ass
Zgjidhe cilin det
Qaty hajna bashk peshk

Qanta Ysl veq per ty
Parfumi prej parajse o veq per ty
Ky shofer o veq per ty
Sbon me hec n’kam nah ni zoje si ti
N’kat t’fundit jem’ veq na dy
Champagne jem’ t’pite edhepse mesdite
Huna jote shume po hargjit
So problem xhepi jem o gjithe i fryte

Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha

Verse:
Ja blej ni qante
Ja blej 2
Ja blej 3
So mu qudit
Po lujna golf
Dhipi m’flladit
Jem’ tu pi gin
Swagg-i on fleek

N’penthouse na ki perdite
N’jacuzzi 5 dhipa une tu i bo skib
Qyky rabi tbon super skib
Percocet pills mki mu tu marre per dite
Andrra purple shoh dite per dite
Wake up numro lek same shit qdo dite
Ora jem thot im the shit
Ti je mize m’vjen permas cuz im the shit

Ref:
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down shake it dridhe dridhe aha
Buss Down thoben dridhe yea yea
Buss Down make it rain me 100she aha


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet