Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Dubova - Free Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Free" kënduar nga Shkenda Dubova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dea Strica & Eltina Minarolli - Free

Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Ooh ooh ooh ooh
Look at us now
Oh ooh ooh ooh
Freedom is found

I wanna be free
I want you with me
Let us be free
And that is everything I wanna be

I wanna be free
(I wanna be free)
I want you with me
(And I want you with me)
Let us be free
(Let us be free)
And that is everything I wanna be
(I wanna be free)

D.o.G. - Free

......................................................
Rrespekt
Vali demajs beat-s
......................................................

Pink - Free

Everything's broken, but nothing really needs to be fixed
everything i always say i always contradict
don't keep pushing me, don't keep eggin me on
i know you love me, baby, but i don't want to know how

cos i want to be free but there's still things i need
and i want to be free, oh baby
why's it so hard to understand me? i speak clearly

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 30/05/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6
Muzika: Don Arbas
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Enis PreshevaMë Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngëShkenda Dubova - Free
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Free".
3. Video është e këngës "Free", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.