Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkëndije Mujaj Sërish Me Foto Provokuese, Ofendohet Keq Nga Fansat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[03-02-2016]
Shkindije Mujaj ka postuar sot në profilin e saj në Instagram dy foto shumë proovkuese, ajo iu ka treeguar fansave se ka blerë bikini të reja, madje edhe sapo i ka provuar ato.

Më pas ajo është fotografuar tek pasqyra në shtëpinë e saj duke nxjerrë në pah kështu format bombastike që ka.

Ajo çfarë vërehet tek fotoja e saj janë komentet shumë negative që Shkendija ka marrë nga ndjekësit e saj.

Fjalë fyese nga më të ndryshme si dhe sharje të tepërta kanë marrë fotot që ajo ka postuar sot dhe kjo gjë nuk është hera e parë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)



Komente mbi këtë artikull