Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkëndija: “Bëj Seks 5 Herë Në Ditë Dhe Me Shumë Kënaqësi”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
[08-01-2015]
Është pa diskutim një ndër femrat më të komentuara në Kosovë, Shqipëri dhe kudo tjetër jashtë trojeve shqiptare. Shkëndije Mujaj është një emër mjaft i lakuar nga publiku shqiptar, e më shumë sesa për këngët që ka linçuara deri me tani në treg, ajo njihet si një femër e bukur, plot hire, për format trupore të rrumbullakosura dhe fotot provokuese, që herë pas here poston në rrjetet sociale.
Shkëndija në këtë intervistë dhënë ekskluzivisht gazetës “Bota sot”, rrëfen për planet e saj, jetën e saj personale. Gjatë realizimit të kësaj interviste Shkëndija është pyetur edhe rreth seksit se sa herë në ditë ajo bënë seks dhe ajo është përgjigjur që deri në pesë herë bën seks dhe me shumë kënaqësi.
 (Bota sot)Komente mbi këtë artikull