Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkendije Mujaj Po Bëhet Serioze

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7
[16-05-2015]
Këngëtarja Shkendije Mujaj publikoi para disa ditësh videoklipin e saj më të ri në duet me Sabianin & Marselin i cili titullohet "Show Biz", një videoklip me skena mjaft hot.Së fundmi Shkendija ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar si një vajzë serioze, mos vallë Shkendija po mendon të jetë vërtetë e tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet