A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkumbin Ismaili - Lutem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2013

2013-11-28T21:50:30

Teksti:

Vigan Sulejmani

Këngë e albumit:

"Nuk Ta Fal"


lutem per ty
Me lot ne sy
lutem dhe qaj
Vuaj pa faj
si jam tani
nje zot e di
me te e ndaj lutjen per ty
Po mendohem kete nate
Pse te jemi te pa fat????
Askend nuk e njoh
Vec nje zot me dooooo...

REF 2 HERE
Lutem un ce kjo enderr te jete e vertete
nje her te te shoh dhe mbushem plot jete
Lutem un qe kjo enderr te jete e evertete nje nate te te shoh dhe mbushem plot jete

Per cdo nate ti me vjen me puth dhe me flet
Cdo mengjes kur zgjohem perseri jam vete
Cdo mengjes kur zgjohem perseri jam vete ...

REF 4 HERE


Ky tekst u dërgua nga ISA MYZYRAJ
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019