A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shkumbin Ismaili - Ndjeva Mall


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2019

2019-10-15T16:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Shkumbin Ismaili

Video Produksioni:

MAX Production


Sa shum gjera n'jet kalova sot un ndjeva mall
Kot mendoja se t'harrova te kujtoj un hiq pa ndal
Si t'ja bej un me ty si t'ja bej un sot
Pa te par nje her me sy smund te rri un dot.

Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.
Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.

Sa shum gjerat t'kan ndrryshuar nuk jan si ateher
Sa me shum qe po largohem aq me shum malli me merr
Si t'ja bej un me ty si t'ja bej un sot
Pa te par nje her me sy smund te rri un dot.

Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.
Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.


Ky tekst u dërgua nga Leotrim M Zekaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019