TEKSTESHQIP

Shkumbin Ismaili
Ndjeva Mall
Lyrics

Sa shum gjera n'jet kalova sot un ndjeva mall
Kot mendoja se t'harrova te kujtoj un hiq pa ndal
Si t'ja bej un me ty si t'ja bej un sot
Pa te par nje her me sy smund te rri un dot.

Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.
Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.

Sa shum gjerat t'kan ndrryshuar nuk jan si ateher
Sa me shum qe po largohem aq me shum malli me merr
Si t'ja bej un me ty si t'ja bej un sot
Pa te par nje her me sy smund te rri un dot.

Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.
Ku do jam ngado qe shkoj ne zemer te mbaj
Jo, nuk dua me te vuaj s'dua me te qaj.

DËRGOI:
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse projekti muzikor u prezantua në ekranet tona në dimensionin vizual edhe me një videoklip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 15 Tetor 2019. Komponimi, teksti dhe arranzhimi është shkruar nga vetë këngëtari.