Shkurte Gashi

Shkurta Thyen Rekord, Ja Sa Shtete I Vizitoi Për 24 Orë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-10-2015]
Sezona e verës i solli asaj shumë angazhime në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe ahengje familjare.

Por siç duket për këngëtaren Shkurte Gashi angazhimet nuk kanë përfunduar as gjatë kësaj stine. Ajo po vazhdon të këndojë në vende të ndryshme të Evropës.

Madje ajo sot ka shënuar rekord personal të shteteve që ka vizituar brenda 24 orëve. “S’ka te ndalur 5 shtete për një dit Maqedoni-Prishtinë -Gjermani-Danimark-Suedi✈️”, ka shkruar Shkurta në Instagram.
 (Indeksonline)

Shkurta Thyen Rekord, Ja Sa Shtete I Vizitoi Për 24 Orë


Komente 1