Shkurte Gashi

Një Baladë Nga Shkurta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-11-2015]
Këngëtarja Shkurte Gashi është në pregaditje së fundmi të projektit të saj më të ri muzikor. Ajo ka vendosur që të punojë një këngë të re të zhanrit baladë.

Balada e saj e re, titulli i së cilës ende nuk është vendosur është me kompozim & tekst nga Flori Mumajesi por që në ka marrë pjesë edhe vet këngëtarja.

Kënga mendohet të jetë bashkpunim mes Shkrutes dhe Florit dhe pritet të lansohet shumë shpejt.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Një Baladë Nga Shkurta


Komente 0