Shkurte Gashi

Shkurte Gashi Mbulohet Me Para

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-01-2016]
"Më kan bërë milionere" e thoshte me perbuzje këngëtarja Shkurte Gashi në një nga intervistat për një emision në Kosovë, e kjo nofkë të cilën ajo nuk e dëshironte i kishte ardhur për shkak se para 2 vitesh qarkullonte një video ku Shkurta shihej duke kënduar dhe duke e mbuluar me para.

Por siç duket Shkurta duhet ta pranojë dhe ta mbajë akoma këtë "epitet" të dhënë nga publiku pasi ajo vërtetë po mbulohet me para. Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto e saj ku shihet në një dasmë dhe e mbushur me para.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurte Gashi Mbulohet Me Para


Komente 1