Shkurte Gashi

Shkurte Gashi: “Takim Pune Me Mikun Tim Florin”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-04-2016]
Dy këngëtarët shqiptarë Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi si duket do të sjellin diçka këtë verë.
Ata janë takuar sot siç ka thënë këngëtarja Shkurte Gashi për takim pune, ndërsa bashkëpunimi mes tyre nuk dihet ende nëse do të jetë për ndonjë këngë duet.

“Takim pune me mikun tim Florin”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e publikuar në Instagram.

Mbetët të presim në ditët në vazhdim se çfarë do të sjellin bashkë dy këngëtarët më të pëlqyer shqiptarë.
 (Magazina)

Shkurte Gashi: “Takim Pune Me Mikun Tim Florin”


Komente 0