Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Dikur Te Deshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Dikur te deshta
ma shum se veten
von e kuptova
qe ke dhe tjetren
prej asaj dite
kurr nuk kam dasht qe ti shoh ma syt

Dikur te deshta
por tani nuk te dua
ma mir te vdes
se sa te shijoj buzet tua
me ban fajtore
edhe pse din se qe asht faji yt

(2x)
nuk jam e jotja
e nuk do te jesh i imi
me vjen shum keq nuk te njoha nga fillimi
nuk jam e jotja
shko atje ku ta merr mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra

Tash ka mbaruar
dua te jesh i bindur
per njani tjetrin si duket skemi lindur
gjith qka provove per mua
por asgje nuk me ke kthy

Dikur te deshta
por tani nuk te dua
ma mir te vdes
se sa te shijoj buzet tua
me ban fajtore
edhe pse din se qe asht faji yt

(4x)
nuk jam e jotja
e nuk do te jesh i imi
me vjen shum keq nuk te njoha nga fillimi
nuk jam e jotja
shko atje ku ta merr mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra


Ky tekst u dërgua nga Lindita

Shkurte Gashi - Dikur Te Deshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur Te Deshta".
3. Video është e këngës "Dikur Te Deshta", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0