Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Asgjë Midis Nesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Dashuri s'ke qen e drejt, se sa herë mua m´ke rrejt
ke mendua se, me ke mashtru
Unë të gjitha i kam dit, para ty i kam mbyll syt
e kam dit se, ti ke me kuptu oohhhhh

Me mu ke qen, te tjetri ke mendu oohhhh....
Tash e kuptun sa keq ke vepru

Midis nesh, asgjë s'ka, Dashurija jonë u vra
mbeten do kujtime, thell ne zemren time
Tani në jemi të huaj, shko e asgjë mos më thuaj
Me rrenat e tua, unë ma nuk te dua

Tani ma tek unë ski vend, shko dhe gjeje tjetër kend
Se me rrena dashuri nuk ka
Është keq kur dashuron, por e dashura m'tradhton
Kështu nuk shkon e s'të dua ma ooohhhh

Me mu ke qen te tjetri ke mendu ooohh..
Tash e kupton sa keq ke vepru

Midis nesh asgjë s'ka, dashurija jonë u vra
mbeten do kujtime, thell ne zemren time
Tani ne jemi të huaj, shko e asgjë mos më thuaj
Me rrenat e tua, unë ma nuk te dua

ohhhh..Me mu ke qen te tjetri ke mendu
oohhh...Tash e kupton se sa keq ke vepru

(2x)

Midis nesh asgjë s'ka, dashurija jonë u vra
mbeten do kujtime, thell ne zemren time
Tani ne jemi të huaj, shko e asgjë mos më thuaj
Me rrenat e tua, unë ma nuk te


Ky tekst u dërgua nga DossiShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Johan Bejerholm
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Johan Bejerholm


Shpat Kasapi - Asgjë Midis Nesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgjë Midis Nesh".
3. Video është e këngës "Asgjë Midis Nesh", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0