Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - S'e Pranon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Me kujtohet dita kur u ndam
ishte hera e fundit qe u pam,
ishte casti me i rende ne jet,
mu afrovee dhe me the ngadal
s'mund te jemi si ishim me pare
se besoja por ishte e vertet,
shpinen mos ma kthe
aaaaaa mos me le
aaaa....

Ref:
Se pranon por jam shum i sigurt
qe ja fale buzet tjeter kujt,
më mir paska qen mos me kalu
me ty ,
se pranon por shihet n'syt e tu
mezi paske prit me u nda me mu
tjeter kush ne zemren tende tash
ka hyyy....

Para meje qaje si femije
duke pritur lotet qe ti fshij,
duke pritur qe ti harroj krejt,
mu afrove dhe me the ngadal
smund te jemi si ishim me pare,
se besoja por ishte e vertet,
shpinen mos ma kthe
aaaaaa mos me le
aaaa.

Ref:2x
Se pranon por jam shum i sigurt
qe ja fale buzet tjeter kujt,
ma mir paska qen mos me kalu
me ty ,
se pranon por shihet ne syt e tu
mezi paske prit me u nda me mu,
tjeter kush ne zemren tende
tash ka hyyy....


Ky tekst u dërgua nga MacaaShpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/10/2008
Festivali: VFM 2008
Muzika: Shpat Kasapi
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Artan Kastrati


Shpat Kasapi - S'e Pranon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Pranon".
3. Video është e këngës "S'e Pranon", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0