Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Për Pak Magji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

eja sonte ti te me besh magji
te ma marresh mendjen ooo
me pare dashurine
se do flijohem une per ty
je shume e njome moj mane
o zjarri im i ri

[refreni x4 ]
do te bej magji moj mane
po te ikesh ti moj mane
do te bej magji moj mane
do te bej (do te bej)

nje nate gjate te qanim ne te dy
se vjen moti me ves
me ere e me shi
e dashuria zgjat nje stine
une hutohem kur te shoh me sy
rropatem per dashuri
mos ik pas mesnate ti moj mane
se do te ngujoj me fjale edhe magji
mos ik pas mesnate ti moj mane
mos me le te vetmuar sonte

[refreni x8 ]
do te bej magji moj mane
po te ikesh ti moj mane
do te bej magji moj mane
do te bej (do te bej)


Ky tekst u dërgua nga shumaxhiuShpat Kasapi
Publikimi: 01/12/2003
Festivali: Top Fest 1
Muzika: Ardian Kastrati
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Shpat Kasapi - Për Pak Magji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Pak Magji".
3. Video është e këngës "Për Pak Magji", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0