Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Jam Dhe Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Ti ne ëndërr po me vjen
edhe gjumi nuk me zë
me kujtime po me djeg
rri me mua edhe ktë here

me mungon si djelli se
kupton se si me lodh s'dua
qjellin si qatir me mjafton
ti kur me do

ref.
jam dhe kam te fal ç'do gje
qe ti kerkon per ty e blej
sado qe te kushtoj se une
do mbijetoj dhe deri sa
te rroj jeten ta dhurooojj

jam dhe kam te fal çdo gje
qe ti kerkon per ty e blej
sado qe te kushtoj se une
do mbijetoj dhe deri sa te
rroj jeten ta dhuroooojj

se sa fat un do te kem kte
akoma nuk e di dhe i lumtur
qe te jem kte ne dor e ke veq ti
me mungon si djelli se kupton se

si me lodh s'dua qjellin si qatir
me mjafton ti kur me do

ref.
jam dhe kam te fal çdo gje qe ti
kerkon per ty e blej sado qe te kushtoj
se un do mbijetoj dhe deri sa te rroj
jeten ta dhurojjjjjjjj

jam dhe kam te fal çdo gje qe ti kerkon per ty e blej sado qe te kushtoj se une do mbijetoj
dhe deri sa te rroojj jeten ta dhuroojj


Ky tekst u dërgua nga Tina   Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shpat Kasapi - Jam Dhe Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Dhe Kam".
3. Video është e këngës "Jam Dhe Kam", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0