A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Shpat Kasapi - Sa E Sa Mekate


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Axhamiu"


Sa e re sa dinake
Me shikon sheh ura zi
Hajde thuaj se me plase
Po te flasin ata sy

Mos u bo ritmatike
Mos u bo se nuk me sheh
Shum je karakteristike
Bohesh sikur se s'me njeh

Ref (2x):
Sa e sa mekate ti
Po me del shikom mua ne sy
Po e zjarrte po me kall hey
Qas bej per ty hey hey

S'me flet veq me shikon
Then se me simpatizon
... Sa ti dua eja vetem pak me mua

Mos u bo ritmatike
Mos u bo se nuk me sheh
Shum je karakteristike
Bohesh sikur se s'me njeh

Ref (8x):
Sa e sa mekate ti
Po me del shikon mua ne sy
Po e zjarrte po me kall hey
O qas bej per ty ty hey hey

Po me zjarrte hey
Po me kall hey
Qas bej per ty ty hey hey


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019