A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shpat Kasapi - Ti Je Ajo  (Feat. V-ton)


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2009

2009-12-14T00:00:00

Featuring

V-Ton

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 9

Participating in

Zhurma Show 2009


Ti je ajo ti je ajo,ti je ajo, ti je ajo.....
Ti je ajo, ti je ajo, ti je ajo,ti je ajo...

Shpati:
Mmm ,aaaa.
E rëndë për mua
Ishte kjo histori
E rëndë për mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qka pata
Të doja unë i sinqertë
Po ti s'më doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se një ditë ne ishim bashkë
Dal-ngadal e kuptoj
që s'mund te jemi më bashkë
pas t'gjitha rrenave
Që unë prej teje i kam dëgjuar
Dhe pas disa konflikteve
Që un prej teje i kam pësuar

Ref:
Ti je ajo
që puthjen time refuzove
Ti je ajo
Që mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kështu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurinë nuk e vlersove

V-Ton:
Kujtoje niher veten
Ku je kan
Dhe me mu t´jesh apet bashk
tash eshte vone
E kishte fillimin dhe mbarimin
Dashuria jone
Mos e ki dert
Se vjen koha e harrojme
Ti vazhdone
Lype fatin tjeter kun
M´vjen keq po e jona mori fund
As e para as e fundit
S´je per mu
Kjo pun ka maru
S´ka qa me menu
As un nuk deshta me maru
Fajin kush e ka a thu
Tash boll se s´du me t´ndegju
Nuk te du jo nuk te du
E di eshte ron me perballu
Munoju krejtsisht mem harru
Sjam per ty e sje per mu
Gjithqka ish fit
Tash ka kalu

Ref:
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine se vlersove

Shpati:
E rende per mua
Ishte kjo histori
E rende per mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qe pata
Te doja un i sinqerte
Po ti s´me doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se nje dite ne ishim bashke
Dal-kadal e kuptoj
qe smund te jemi me bashke
pas t´gjitha rrenave
Qe un prej teje i kam degjuar
Dhe pas disa konflikteve
Qe un prej teje i kam pesuar

Ref:(x2)
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine se vlersove.


Lyrics submited by Teuta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019