A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shpat Kasapi - Medikament


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Këngë e albumit:

"Medikament"


oLeLejLejoLejoLej . aaaa
oLeLejLejoLejoLej . aaaa

Pasi vendose ik ti sa me shpejt
se nuk dua lotin ta shohesh
me me sy
e kjo deshmi te duhet ty
te kesh alibi nisu ti.
jo nuk lejoj
largohu largohu largohu tani
s'ka dashuriii

Reff (2x)
Medikament kunder dashuris qe shkoj
zdi a ka , nuk pyes per para
medikament
zemra ende me shum dhemb
terapi per nje dashuri!

aaa . mmm . aaaaa . mmmm
aaa . mmm . aaaaa . mmmm

Tani nuk dua te me kthehesh mua
e dhembja sherohet
me kohen qe shkon
e kjo deshmi te duhet ty
te kesh alibi nisu ti.
jo nuk lejoj
largohu largohu largohu tani
s'ka dashuriii

Reff (2x)
Medikament kunder dashuris qe shkoj
zdi a ka , nuk pyes per para
medikament
zemra ende me shum dhemb
terapi per nje dashuri!

Per nje dashuriiiii
per nje dashuriiiiiii

Reff (2x)
Medikament kunder dashuris qe shkoj
zdi a ka , nuk pyes per para
medikament
zemra ende me shum dhemb
terapi per nje dashuri!

oLeLejLej . aaaaa
per nje dashuri
oLeLejLej . aaaaa
per nje dashuri
oLeLejLej . aaaaa


Ky tekst u dërgua nga Rirona   EddiRonald   vivakosova   saramk
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019