TEKSTESHQIP

Shpat Kasapi
Kaçurrela
Lyrics

"Kaçurrela" është një këngë e re nga Shpat Kasapi.
Dërgo i pari tekstin e këngës.
INFO
Më datë 18 Maj 2024, Shpat Kasapi publikon videoklipin "Kaçurrela". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Gent Myftaraj, ndërsa tekstin e shkroi Sebastiana Brecani. Videoklipi u prodhua nga EGO Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gent Myftaraj.