Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - I Pa Bes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Pse po me pyet
ti mir e din se si ndihem
ah sa shum te kam dasht
t´gjitha i humbe per nje qast
ah sa shum te kam dasht
t´gjitha i humbe per nje qast

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

Let jet e fundit qe te shoh une kta dy syt
sa i pa bes e i pa shpirt paske qen dhe se kam dit
sa i pa bes e i pa shpirt paske qen dhe se kam dit

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove

Me the se per ty un jam jeta
me the se per ty jam e verteta
un ti dhash buzet ti mi helomve
ti dhash te dy syt ti mi verbove
iii pa beeess

iii pa beeeesss.


Ky tekst u dërgua nga  egzona   Eliosshuli

Shqipe Abazi - I Pa Bes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Bes".
3. Video është e këngës "I Pa Bes", por nuk këndohet nga Shqipe Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Abazi:


Komente 0