Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Kastrati - Kur Te Vdes Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Do t’doja të qaja
Ende për ty sot
Po çfarë t’u bëj syve
Që më nuk kanë lotë

Ref.
Larg teje një ditë
Do t’I mbyll këta sy
Ku do t’më shkojë shpirti
Kur do vdes për ty

Do t’doja të paktën
N’ëndërr t’puthja shumë
Po çfarë t’u bëjë syve
Që më nuk kanë gjumë

Do t’doja të vdisja
T’më mbuloj ky dhe
Po si t’shkoj n’atë botë
Kur ti atje s’je
Shqipe Kastrati
Publikimi: 08/02/2013
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja


Shqipe Kastrati - Kur Te Vdes Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Vdes Per Ty".
3. Video është e këngës "Kur Te Vdes Per Ty", por nuk këndohet nga Shqipe Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipe Kastrati:


Komente 0