TEKSTESHQIP

Shqiponja Muhaxheri
Unazë Pa Shpresë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unazë Pa Shpresë" kënduar nga Shqiponja Muhaxheri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 20 Maj 2016, Shqiponja Muhaxheri publikon videoklipin "Unazë Pa Shpresë". Muzika e këngës u punua nga Hekuran Prenaj, teksti u shkrua nga Milaim Islami, ndërsa për orkestrimin u kujdes Hekuran Prenaj. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.