Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipri Kelmendi - Thehet Zemra (Feat. Ryva Kajtazi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Shqipriu:]
Fjalen e fundit
T'paren e fola
E di moj zemer
E di qe gabova

[Ryva:]
Qka ban ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e tepr
ove
E tash mos kerko meshir

[REF. 2x:]
Thehet zemraa
Thehet shpirit
Veq niher ne jetë
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertet

[Shqipriu:]
Sot i thash vetes
Se di pse fole
Por se kuptoj pse
Ngat zemres e more

[Ryva:]
Qka bon ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e teprove
E tash mos kerko meshir

[REF. 2x:]
Thehet zemra
Thehet shpirti
Veq niher ne jet
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertet
Shqipri Kelmendi
Featuring: Ryva Kajtazi
Publikimi: 16/06/2018
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Urban Graphics


Shqipri Kelmendi - Thehet Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thehet Zemra".
3. Video është e këngës "Thehet Zemra", por nuk këndohet nga Shqipri Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqipri Kelmendi:


Komente 0