A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shyhrete Behluli - Gëzim E Lotë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  442

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/06/2013

2013-06-18T15:37:32

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Kendojne Bilbilat"

Këngë e albumit:

"Je Si Rrush"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013


Keshtu e paska jeta
Ngjitet kana ma e fort se guri
Neser baba me dur t'veta
Te percjell moj bij te burri

Te percjell me adet
E te le amanet
Mos e harro baben
Kurr perjet

Ref...
E kujtoj
Diten kur ke ardh ne jet
Nuk besoj
Se kalun kto vjet

Po t'marton
Bija ime nana sot
Paska gezim
Po ma shum lot

Sonte ngjitet kana
Sot po lyhen flokt e kuqe
Me kto dur neser nana
Te percjell moj bij nuse

Te percjell me adet
E te le amanet
Mos e harro nanen
Kurr perjet

Ref...
E kujtoj
Diten kur ke ardh ne jet
Nuk besoj
Se kalun kto vjet

Po t'marton
Bija ime nana sot
Paska gezim
Po ma shum lot

Shpejt vjen dita e nusris
Keshtu esht fati i femres
Bija del prej shtepis
Ja keput nanes nji cop t'zemres

I uron zemren plot
T'gjitha vajzat ne ket bot
Paçin lumturi
Per jet e mot

Ref...
E kujtoj
Diten kur ke ardh ne jet
Nuk besoj
Se kalun kto vjet

Po t'marton
Bija ime nona sot
Paska gezim
Po ma shum lot

Paska gezim
Po ma shum lot


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   desamccKartolina (1)

2019-07-29 16:23:28
E kujtoj ditën
Kur ke ardh në jetë
Nuk besoj
Se kalun kto vjet

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019