A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shyhrete Behluli, Remzie Osmani & Motrat Mustafa - Shoqet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

16/11/2015

2015-11-16T15:05:00

Më Shumë Nga

Remzie Osmani

Më Shumë Nga

Motrat Mustafa

Këngë e albumit:

"Nuse Jo Mahi"


Der e n'der i kem pas shpijat
Jemi kon shoqe te mira
Me ju neja kish lezet
Kafja e hidht t'vike sherbet (x2)

Kem ba qef kem ba sefa
Vallah hajrin s'naj kan pa
E kur nanes i kem vyt
E kan dit ku me na lyp (x2)

Njo e omel krejt sheqer
Njo e bukur syt ylber
Njo e holle e gjat selvi
Po ma e mira je kon ti (x2)

Me ju pa tuj nejt pa mu
M'shkojke menja me u idhnu
1 gjys dite bajsha huj o
Kujtojsha u bo ni muj (x2)

Ju kur kishit tema t'rona
Thojshit hajt se pot thirr nana
Mos kujto se s'ju kam ni
Ju kur folshit per dashni (x2)

Njo e omel krejt sheqer
Njo e bukur syt ylber
Njo e holle e gjat selvi
Po ma e mira je kon ti (x2)

Bashke u rritem prap jem bashke
Kem shu pe sa here u dashte
Me i pas t'mirat e botes
Nuk ta zen vendin e shoqes (x2)


Ky tekst u dërgua nga Lindda   BeniKartolina (1)

2018-08-26 15:59:01
S'po kam sabër ma me prit
Mezi prita me u bo dit
Po thot nana knoni bija
Po na vjen nusja te shpija

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019