Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shyhrete Behluli - Pendimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shyhrete Behluli - Pendimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Produksioni:

Gramoz Kozeli

Komente

Asnjë Koment

16/05/2020

2020-05-16T13:15:59+00:00Sa gabim me t'pase
E mos me mujt me t'dashte
Sa zhgenjim ishe kane
Ti moj dashni
Sa xhelozi mrenda kish pase
E nuk e kisha dite
Sa e lendume jom
Mendja kurre nuk ma kish prite
Per ty u verbova e tera
Fjalet si gjylpana i pate
E se kuptova e mjera
Sdi sa mekatet i bane
E u betova,per ty u betova
E u pendova...
Se mohova,kurre se mohova
Sa dashurova...
Nje denim t'forte ma ke dhane
Qe ma ka thy kete shpirte
Nje premtim s'dite me mbajte
Ti moj dashni..
Sa xhelozi mbrenda kish pase
E nuk e kisha dite
Sa e lendume jom
Mendja kurre nuk ma kish prite
Per ty u verbova e tera
Fjalet si gjylpana i pate
E se kuptova,e mjera
Sdi sa mekatet i bane
E u betova,per ty u betova
E u pendova...
Se mohova,kurre se mohova
Sa dashurova...


Ky tekst u dërgua nga dafina18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shyhrete Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet