Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri, Lind Islami & Florent Abrashi - S'ta Kam Thënë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

LINDI

S'ta kam thënë në parkun ku t'kam pritë
S'ta kam thënë nën strehën me shi
S'ta kam thënë me dorën përmbi buzë
Kurrë jo nuk ta kam thënë, veç Zoti e di

SIDRITI

S'ta kam thënë, se muzë unë ty të kam
Kur këputet dhe lulja pa zë qan
Dashuria ta dish e mbyt mërzinë
Unë ty nuk ta kam thënë, koha është shërim

FLORENTI

Sa herë ti shkon, çdo gjë tek unë ngapak të pret
Dhe kur ti je larg, sikur një orë të vetme, vdes
Dhe me ty në krah diellit t'i them, mirmëngjes

LINDI,SIDRITI,FLORENTI

Ta dhuroj këngën e parë
Ma dhuro çdo çast, të të shoh në sy, veç ty
Ta kam falë drithmën e parë
E në gjoksin tënd dua t'i mbyll sytë

LINDI

S'ta kam thënë se qan kush është fajtor

FLORENTI

S'ta kam thënë ëndrrat pa ty mbarojnë

SIDRITI

S'ta kam thënë kur jeta të perëndojë
Sërish në atë jetë Zoti na bashkoftë!

LINDI

Sa herë ti shkon, çdo gjë tek unë ngapak të pret

SIDRITI

Dhe me ty në krah diellit t'i them, mirmëngjes

LINDI, SIDRITI, FLORENTI

(2x)
Ta dhuroj këngën e parë
Ma dhuro çdo çast, të të shoh në sy, veç ty
Ta kam falë drithmën e parë
E në gjoksin tënd dua t'i mbyll sytë


Ky tekst u dërgua nga Love Music

Sidrit Bejleri, Lind Islami & Florent Abrashi - S'ta Kam Thënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ta Kam Thënë".
3. Video është e këngës "S'ta Kam Thënë", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri, Lind Islami & Florent Abrashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0