Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sidrit Bejleri - Premtim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtim".
3. Video është e këngës "Premtim", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sidrit Bejleri - Premtim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Sidrit Bejleri

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

Asnjë Koment

05/03/2020

2020-03-05T17:00:07+00:00Më premto mes nesh
Dashnia s’do perëndojë
Premtomë ndër ëndrra
Veç mua do më kërkosh

Për ty gjithë jetën
Si sot do kem nevojë
Ky përqafim
Jo kurrë mos të mbarojë

Eja me mua
Të t’betohem: Ty të dua
Se veten time
Përgjith’ jetën po ta fal

Sa frymë të kem
Si sot, veç ty do të të dua
I lutem Zotit:
Fatin tonë, kurrë mos e ndaj

Në zemrën time
Unë tënden do e mbaj
Në hidhërim a paqe
Asgjë nuk do na ndajë

E kur rrudhat ballit
Dhe thinjat të kenë dalë
Në vallëzim shpirtrat
As koha mos t’i ndalë

Kartolina (2)

6
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet