Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sidrit Bejleri - Puthmë Moj E Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shoh në mes të errësirës
Sytë e tu që dritë lëshojnë
Sikur dhe në fund të botës
Shpirtin tim ah ç’ma trazojnë

Puthmë moj e dashur, puthmë
Gjer në dhembje, gjer në gjak
S’e duron dot ftohtësirën
Zemr’ e ndezur zjarr e flakë

Dashuri sa fort të dua
”Të kam shpirt” kur më thërret
Lotët zemrën e vadisin
Edhe shpirti nis’ e flet

Hajt këndo o moj e dashur
Këngën time ma këndo
Sikur fundi të ish’ nesër
Dhe një herë më dashuro


Sidrit Bejleri - Puthmë Moj E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthmë Moj E Dashur".
3. Video është e këngës "Puthmë Moj E Dashur", por nuk këndohet nga Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sidrit Bejleri:


Komente 0